eket.lt
Valstybinių Regitros KET testų pasiruošimo portalas


Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Šiame puslapyje pateiksime dažniausiai užduodamus klausimus su atsakymais. Jei nerasite sau rūpimo klausimo, spauskite čia bei užpildykite užklausos formą.
Ar sprendžiamų testų klausimai čia tokie patys, kaip „Regitroje“? Išskleisti
Mūsų testai yra labai panašūs į tuos, kuriuos gausite Regitroje. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų testų klausimai būtų panašūs į tuos, kuriuos spręsite Regitroje egzamino metu. Stengiamės nuolat atnaujinti ir tobulinti klausimus bei situacijas, kad jie atitiktų naujausias taisykles ir reglamentus, kurie taikomi kelių eismo taisyklių egzaminuose, remiantis klientų apklausa po egzamino 9 iš 10 apklaustųjų įvertino mūsų klausimus kaip labai panašius į Regitroje esančius.
Kas kiek laiko atnaujinate testus pasikeitus KET taisyklėms? Išskleisti
Mūsų KET testai yra reguliariai atnaujinami, atsižvelgiant į naujai išleidžiamas taisykles ir pakeitimus. Mes nuolat stebime besikeičiančias kelių eismo taisykles, kad užtikrintume aukštą testo kokybę ir klausimų aktualumą. Mūsų komandoje dirba profesionalūs vairavimo instruktoriai, kurie net ir smulkiausius atnaujinimus sužino netrukus, tad klausimai atnaujinami iškart pakeitimams įvykus.

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad KET testai atitiktų naujausius standartus ir reikalavimus bei būtų patikimas ir efektyvus įrankis jūsų pasirengimui KET egzaminui.

Ar prieš perkant galiu išbandyti KET testą nemokamai? Išskleisti

Kaip veikia jūsų KET bilietų sistema? Išskleisti
Sprendžiant KET bilietus mūsų sistema automatiškai prisitaiko prie temų, kurios jums sekasi sunkiau ir tos kategorijos klausimus jums rodo dažniau. Taip išmoksite daugiau, greičiau ir paprasčiau.

Negavau / neprisidėjo užsakytas sprendimo laikas, ką daryti? Išskleisti
Taip gali atsitikti, jei per anksti uždarėte puslapį po mokėjimo. Šiuo atveju rekomenduojame susisiekti su mumis el. paštu info[eta]eket.lt ir mes, kaip galėdami greičiau, pasistengsime jums padėti. Pateikite savo mokėjimo kopiją, kad galėtume operatyviau jums padėti ir išsiaiškinti situaciją.
Registruodamasis nurodžiau klaidingą sprendimo kategoriją, kaip galėčiau ją pasikeisti? Išskleisti
Sprendžiamų testų kategoriją galite pasikeisti prisijungę prie savo paskyros bei paspaudę viršuje esančią automobilio ikonėlę.
Kiek jūsų sistemoje yra klausimų? Išskleisti
Mūsų sistemoje yra apie 2800 nuolat atnaujinamų klausimų.